Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Основи Web-дизайну

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

Тут варто обговорювати питання виконання завдань з web-дизайну.

2

Будь ласка пишіть на e-mail - hoippo@ukr.net,   ICQ - 366272520, Skype - dom2979

Дрижал Олександр Михайлович, тренер з "Основ Інтернету" і "Основ Web-дизайну"

3

Сьогодні отримав інформацію від видавництва, що нам направляють 50 примірників "Основи Web-дизайну". Як тільки отримаємо, повідомимо тут на форумі.

4

З WEB-дизайном трошки розібралася... Завдання виконала... А як будуть книжки - то взагалі робота "кипітиме"...

5

Де  брати завдання по Web-дизайну

6

Я користувалася підручником колеги, але Віталій Арсенович писав, що до кінця тижня має бути 50 примірників. Можливо вже підвезли.

М.Грабар написал(а):

Де  брати завдання по Web-дизайну

7

А швидше, зайдіть на сайт дистанційних курсів, тоді перейдіть на "Основи веб-дизайну" , тоді на траєкторію навчання веб-дизайну

М.Грабар написал(а):

Де  брати завдання по Web-дизайну http://sites.google.com/site/vebdizhoip … ria-zavdan

Отредактировано Liliya (2009-11-12 12:53:13)

8

Ось тут є http://sites.google.com/site/vebdizhoip … ria-zavdan

М.Грабар написал(а):

Де  брати завдання по Web-дизайну

9

Вправа 2.3, стор. 66. - де її брати? Напевно в цій книзі, яку ми повинні купити.

Отредактировано М.Грабар (2009-11-13 15:58:11)

10

Здається впоралась! Ура!

11

Liliya написал(а):

Я користувалася підручником колеги, але Віталій Арсенович писав, що до кінця тижня має бути 50 примірників. Можливо вже підвезли.

Так, книги вже в м.Хмельницькому. Мав Олександр Михайлович отримати.

12

Скажіть будь-ласка в мене є всі книги окрім Web-дизайну. Щоб виконати всі завдання по Web-дизайну обовязково потрібна ця книга чи ні?

13

Приходьте за книгами в к.418 16 листопада 2009 року. В наявності 50 примірників. Книгу треба мати обов'язково для подальшої роботи.

14

З тренінгів "Основи Інтернету" та "Основи веб-дизайну" хотілось би, нарешті, відчути зворотній зв'язок, тобто думку тренера щодо виконаних завдань, щоб не переробляти завдання в останній день!

15

Так!

Krysty написал(а):

Скажіть будь-ласка в мене є всі книги окрім Web-дизайну. Щоб виконати всі завдання по Web-дизайну обовязково потрібна ця книга чи ні?

16

Приїжджайте в Хмельницький кому потрібно є вже книги по Веб дизайну!!!
Будинок освіти, кабінет 418 (4 поверх) або 122 (5 поверх)

17

Так, хотілось би знати результати по завданнях щоб при можливості виправити недоліки!
В таблиці успішності з якою періодичністю здійснюються зміни?

18

Леся РљРёСЂРёРє написал(а):

Так, хотілось би знати результати по завданнях щоб при можливості виправити недоліки!В таблиці успішності з якою періодичністю здійснюються зміни?

ВСЕ буде оприлюднено в кінці тижня (до 22 листопада 2009). ВЖЕ є усі контрольні тести!!!
ВАШЕ ЗАВДАННЯ виконати усі поставленні перед вами завдання та пройти тести (Це стосується Інтернету та Веб-дизайну)

19

Дякую!

20

Проходьте тест з ВЕБ-дизайну     ПРОЙТИ ТЕСТ

21

Прошу звернути увагу на якість виконаних завдань!!!
ОСОБЛИВО на файл 10.html (Етап 9) -  він повинен відповідати оригінал-макету в треєкторії - Треєкторія.
А рухатися має надпис на темно зеленому кольорі!!!!

А в декого і з 7.html (мапа посилань)!!!!



(Не списуйте з робіт з Кам'янця-Подільського..... :-)   )

Отредактировано Dryzhal (2009-11-22 23:17:38)

22

Шановний Dryzhal, дозвольте користувачам переглянути успіхи з web-дизайну! Успіхи

23

ВЖЕ УСЕ Є  (доступ)!!! Також слідкуйте за загальною таблицею - Загальна відомість

24

Шановний Dryzhal! Я виконала всі завдання з теми Інтернет, але в таблиці успіхів учасників чомусь не відмічено. Щось не правильно, чи якась інша причина? І ще запитання: навпроти мого прізвища у стовпці "Курсова" відмічено "так", а навпроти прізвищ інших учасників - оцінка. Що це означає?

Буджерак А.

Отредактировано budgerac (2009-11-27 08:55:08)

25

budgerac написал(а):

І ще запитання: навпроти мого прізвища у стовпці "Курсова" відмічено "так", а навпроти прізвищ інших учасників - оцінка. Що це означає?

Дозволю собі відповісти, хоч питання не до мене адресовано,  наскільки я зрозумів курсова є але оцінка ще не виставлена. :yep:

26

budgerac написал(а):

Шановний Dryzhal! Я виконала всі завдання з теми Інтернет, але в таблиці успіхів учасників чомусь не відмічено. Щось не правильно, чи якась інша причина? І ще запитання: навпроти мого прізвища у стовпці "Курсова" відмічено "так", а навпроти прізвищ інших учасників - оцінка. Що це означає?

Буджерак А.

Рецензують роботи Ребрина, Максименко, Дрижал, Коновалов, Зазуліна, Войтович, Мельник. На жаль, не всі оцінки виставлені. За це прошу не переживати. Надіюся, що 1.12 всі оцінки будуть.

27

budgerac написал(а):

Шановний Dryzhal! Я виконала всі завдання з теми Інтернет

В мене питання було з приводу Блога. Листа з його адресою не бачив....???

Але потім (29.11) коли переглянув вашу сторінку, побаичв там посилання на ваш блог і додав його на сторнку з блогами. ВАМ ЗАРАХОВАНО Основи Інтернет!!!

p.s. Це питання потрібно задавати не в розділі Веб-дизайн, а Основи Інтернету......

Отредактировано Dryzhal (2009-11-29 15:29:22)

28

Шановний Dryzhal!
Я виклав файли виконаних робіт з WEB-дизайну ще 15 листопада ... Таблиця результатів стала доступною значно пізніше.
Ніяких відміток про правильність чи про некоректне виконання завдань я в таблиці результатів не виявив. (Здивувався)
Перевірив анкету учаснмків ... все нормально я в таблиці є.
Перевірив чи закачується архів з файлами ... все нормально.
Перевірив пошту на всіх скриньках ... повідомлень про виконання робіт з веб-дизайну немає.

В чому проблема?