Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Обслуговування комп'ютерів » Клуб користувачів нових комплектів від Інком


Клуб користувачів нових комплектів від Інком

Сообщений 31 страница 58 из 58

31

1. Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст
2. Віньковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Наркевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Лісоводська ЗОШ І-ІІІ ст.
5. Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
6. Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
7. Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.
8. Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
9. Михайловецька ЗОШ І-ІІІ ст.
10. Летичівський НВК №1
11. Новоушицький НВК
12. Новоселецький НВК
13. Берездівський НВК
14. Остропільське НВО
15. Пасічнянський НВК
16. Поляхівський НВК
17. Малиницький НВК
18. Летавський НВК
19. Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
20. Ярмолинецький технологічний ліцей
21. Славутський обласний ліцей

Ось список шкіл, в які встановлена або має бути встановлена така техніка.

32

В роботі семінару можуть взяти інші школи, яких цікавлять проблеми роботи шкільних серверів на основі ОС EDUBUNTU.

Отредактировано В.Ребрина (2008-09-19 16:41:54)

33

Шановні читачі форуму і учасники семінару 24.09.08.
Хто візьме на себе питання адміністрування вчительського робочого місця на основі Windows 2003?
Думаю, що це питання є також актуальним.

34

Техніку підключили 16 вересня. Дизайн і технічні характеристики радують, але виникає сумнів на рахунок якості моніторів, тому що із 13-ти моніторів два виявились браковані і один учнівський системний блок був без встановленої операційної системи і без диску з операційною системою. Техніку забрали по гарантії. Коли повернуть невідомо. Цікаво, як в інших школах? Можливо нам просто непощастило і мої сумніви безпідставні.

35

Встановили новий клас і разом з ним з'явились нові проблеми. По-перше, новий принтер і сканер забрала директорка (для меблів), а класу хватить і старих. Так от при встановленні драйверів виявилось, що старі драйвери не підходять для Server 2003. Було вирішено встановити паралельно WindowsXP. Встановити то встановив, але виявилося що драйвери для мат. плати, відео, звуку відсутні. Не розумію чому фірма Incom не залишила дисків, а накидала всяких драйверів на диск, в яких нічого знайти не можна. Проблема була частково вирішена за допомогою програми Driver Genius Professional Edition 2004. Спочатку з допомогою даної програми створив Backup у Server2003, а потім у ХР відновив. Так запрацювало відео, сітка, а звуку нема. Напевне драйвери також різні для цих систем. Також при встановленні на W2003 програми Netsupportschool виявилося,що не хоче запускатись crack.
Також є питання, якщо в школі немає інтернету чи потрібний сервер на такому потужньому компі і чи хтось має досвід переустановки на даному компі WindowsXP. Буду вдячний за любу інформацію.

36

План (орієнтовний)
1. 9-10 год  приїзд та реєстрація учасників семінару
2. Вступне слово «Летичівський НВК №1 як пілотний заклад.(директор школи Човча В.С.)
3. Навчально-методичне забезпечення викладання інформатики. (Ребрина В.А.)
4. Сервер з ОС EDUBUNTU. Шляхи ефективного використання даної ОС. Створення шкільного поштового, ftp- сервера, Web-сервера, з використанням ОС EDUBUNTU. (Франчук П.А., Анака В.В.)
5. Створення шкільного поштового, ftp- сервера, Web-сервера, з використанням ОС FreeBSD. (Анака В.В., Зозуля І.В., Сіренький І.О.)
6. Адміністрування нового шкільного навчального класу із вчительським місцем з Windows 2003. Підключення до шкільного сервера вже існуючого НКК.(Мовчанюк Т.Т., представники Центру НТТУМ)
7. Використання робочого місця директора (РМД), робочого місця заступника (РМЗ). (Стремецький С.Ф., Анака В.В.)
8. Круглий стіл. Шляхи ефективного використання техніки з різними ОС (Обмін досвідом.)

Прохання вносити конструктивні пропозиції до плану.

37

День добрый, господа!

В предверии завтрещнего семинара (встречи) хотелось бы немного конкретизировать вопросы, которые Вы желаете услышать от нас по поводу Windows Server 2003 в часности. Какие задачи Вы пытаетесь поставить перед Win2003 и с какими проблеммаи сталкнулись?

Заранее благодарен за предварительные вопросы.

38

Доброго дня всім.
У мене до цього часу ще не встановлений НКК.
Дайте відповідь- У кого зараз працюють спеціалісти Інкома

Мені обіцяли підключити до 20 вересня...

39

Анака В В написал(а):

Ми вже 3 роки використовуєм Автоматизоване робоче місце "ЗАВУЧ" (написали разом з учнями як МАНівську роботу)

Бачив на семінарі Вашу програму. Зацікавився мій директор, тим більше що є вже його робоче місце
На яких умовах її можна придбати?

40

ГалишВ.Ц. написал(а):

Бачив на семінарі Вашу програму. Зацікавився мій директор, тим більше що є вже його робоче місцеНа яких умовах її можна придбати?

Змушений Вас засмутити дана програма написана виключно для нашого закладу і розповсюдженню не підлягає (так як над її створенням працювало багато людей я не вправі приймати сам такого рішення)

41

Сьогодні на сервер із ОС Edubuntu поставив Freebsd, тепер налаштовую її для роботи в ЛОМ та в Інтернеті
Мені більше подобається "Фря" (4 роки вже працює безвідмовно) а тут ще таке апаратне забезпечення.....
Freebsd вже довно признана серверна Ос, а от ubuntu ще прийдеться завоювати свою довіру у користувачів як серверної ОС.

42

ГалишВ.Ц. написал(а):

У мене до цього часу ще не встановлений НКК.
Дайте відповідь- У кого зараз працюють спеціалісти Інкома

Це хіба робота?
У мене не було і вже не треба. Хоча треба - принтер вже не працює :)

43

Мені їх теж не дуже потрібно. але є питання по серверу і по робочих місцях зауча і директора. Хочеться цю техніку використати в повному обємі

44

Доброго дня шановні читачі форуму! У мене виникли такі запитання можливо хтось знає відповідь?
1. У технічному паспорті сервера заявлено два вінчестера по 250GB, а коли переглянути властивості файлової системи то відображається 215GB, в чому справа?
2. На учнівських компютерах із розбивкою на логічні диски не винекло проблем, а ось на Windows 2003 server є проблеми програми PowerQuest PartitionMagic v8.0.1242 Retail, Paragon Hard Disk Manager v5.5 взагалі не встановлюються.
3. Із 13-ти моніторів два забрали по гарантії ще під час підключення, а ще один перестав працювати після двох тижнів експлуатації, цікаво яка ситуація в інших школах?
4. Internet підключили, але не через сервер, тому що для підключення інтернету "ОГО" потрібно на компютер встановляти ще одну мережеву плату (не хочу брати відповідальність на себе тому,що компютери на гарантії) або мати USB-модем (якого внас немає).
5. Чи можна використовувати іншу антивірусну програму, якщо да то яку, тому що PANDA не викликає довіри (найдешевший платний антивірус)

45

Купріянов Ю.В. написал(а):

1. У технічному паспорті сервера заявлено два вінчестера по 250GB, а коли переглянути властивості файлової системи то відображається 215GB, в чому справа?

Так там є 2 вінчестера по 250 Gb, але вони встановлені як RAID масив, тобто 1 є точною копією другого. Якщо з якихось причин вийде з ладу, чи зявляться BAD sector 1 вінчестера то система автоматично візме дані із іншого або взагалі переключи роботу операційної системи на 2 вінчестер.

Купріянов Ю.В. написал(а):

2. На учнівських компютерах із розбивкою на логічні диски не винекло проблем, а ось на Windows 2003 server є проблеми програми PowerQuest PartitionMagic v8.0.1242 Retail, Paragon Hard Disk Manager v5.5 взагалі не встановлюються.

Не знаю стосовно даної програми але є ряд програм які не вміють працювати під NT.

Купріянов Ю.В. написал(а):

. Із 13-ти моніторів два забрали по гарантії ще під час підключення, а ще один перестав працювати після двох тижнів експлуатації, цікаво яка ситуація в інших школах?

Аналогічна, зразуж після встановлення 2 монітори відвезли назад

Купріянов Ю.В. написал(а):

Internet підключили, але не через сервер, тому що для підключення інтернету "ОГО" потрібно на компютер встановляти ще одну мережеву плату (не хочу брати відповідальність на себе тому,що компютери на гарантії) або мати USB-модем (якого внас немає).

На сервері ніяких пломб немає і з цим ніяких проблем не повинно бути (я в себе встановив) ну і потрібно буде налаштувати мережевий адаптер та pppoe (див. презентацію семінару)

Купріянов Ю.В. написал(а):

Чи можна використовувати іншу антивірусну програму, якщо да то яку, тому що PANDA не викликає довіри (найдешевший платний антивірус)

Ми використовуєм AVG

46

Анака В В написал(а):

Купріянов Ю.В. написал(а):
1. У технічному паспорті сервера заявлено два вінчестера по 250GB, а коли переглянути властивості файлової системи то відображається 215GB, в чому справа?Так там є 2 вінчестера по 250 Gb, але вони встановлені як RAID масив, тобто 1 є точною копією другого. Якщо з якихось причин вийде з ладу, чи зявляться BAD sector 1 вінчестера то система автоматично візме дані із іншого або взагалі переключи роботу операційної системи на 2 вінчестер.

1. При чем тут RAID? Производители HDD считают, что в  килобайте 1000 байт, в мегабайте 1000 килобайт и т.д., а произаодители софта, так как все, по 1024. Вот и получается разница. В среднем, на 80 GB можно легко потерять то ли 4, то ли 6 GB, точнее не помню, а смотреть лениво...

Анака В В написал(а):

2. На учнівських компютерах із розбивкою на логічні диски не винекло проблем, а ось на Windows 2003 server є проблеми програми PowerQuest PartitionMagic v8.0.1242 Retail, Paragon Hard Disk Manager v5.5 взагалі не встановлюються.Не знаю стосовно даної програми але є ряд програм які не вміють працювати під NT.

2. Где Вы нашли такую древность? Я имею в виду Paragon Partition Manager 5.5! Используйте современный софт, тот же Partition Manager на сайте предлагается в версии 9.0!

И вообще, давно не писал в форум, хотя просматриваю регулярно... Жуть, че народ пишет... Из всей команды, которая тут отирается, один только Пилипчук О.П., заинтересовался когда-то Linux вообще и Ubuntu в частности, даже ветка форума такая есть. А сейчас такая крутизна пошла - "Фря", "Линух", я это, я то и т.д., "Ubuntu-серверная ОС"....

И еще, уважаемые участники форума, пишите грамотно, а то в половине постов масса синтаксических и орфографических ошибок, перед учениками стыдно, если кто из них заглянет в форум и увидит фамилию родного педагога!

Отредактировано @leX (2008-10-07 23:24:40)

47

@leX написал(а):

При чем тут RAID? Производители HDD считают, что в  килобайте 1000 байт, в мегабайте 1000 килобайт и т.д., а произаодители софта, так как все, по 1024. Вот и получается разница. В среднем, на 80 GB можно легко потерять то ли 4, то ли 6 GB, точнее не помню, а смотреть лениво

А при тому що він встановлений на сервері:   

RAID 0 представлен как неотказоустойчивый дисковый массив.
RAID 1 определён как зеркальный дисковый массив.
RAID 0 («Striping») — дисковый массив из двух или более жёстких дисков с отсутствием избыточности. Информация разбивается на блоки данных (Ai) и записывается на оба/несколько дисков одновременно.
RAID 1 (Mirroring — «зеркалирование»).
Обеспечивает приемлемую скорость записи и выигрыш по скорости чтения за счёт распараллеливания запросов.
Имеет высокую надёжность — работает до тех пор, пока функционирует хотя бы один диск в массиве.

А по вашій формулі виходить що маючи "ВІНТ" на 500 GB 250 ми втрачаємо бо так написав виробник.
Якщо відключити RAID то ви побачити всі 500 GB

48

@leX написал(а):

И вообще, давно не писал в форум, хотя просматриваю регулярно... Жуть, че народ пишет..

Народ ділиться досвідом та вирішує проблемні питання, які виникають у процесі роботи

49

@leX написал(а):

Где Вы нашли такую древность? Я имею в виду Paragon Partition Manager 5.5! Используйте современный софт, тот же Partition Manager на сайте предлагается в версии 9.0!

Приходиться ще досі працювати із такою технікою як 80386, 80486 на яких сучасний софт не працює
Приходиться згадувати старий Fdisk, NC, scandisc, dos navigator

50

@leX написал(а):

А сейчас такая крутизна пошла - "Фря", "Линух", я это, я то и т.д., "Ubuntu-серверная ОС"....

А в DOS режимі в інтернет вийти слабо?

51

Анака В В написал(а):

@leX написал(а):
А сейчас такая крутизна пошла - "Фря", "Линух", я это, я то и т.д., "Ubuntu-серверная ОС"....А в DOS режимі в інтернет вийти слабо?

Ну, lynx-ом я пользовался, а начинал вообще с RT11SJ, и что?

52

Анака В В написал(а):

А при тому що він встановлений на сервері:   
RAID 0 представлен как неотказоустойчивый дисковый массив.
RAID 1 определён как зеркальный дисковый массив.
RAID 0 («Striping») — дисковый массив из двух или более жёстких дисков с отсутствием избыточности. Информация разбивается на блоки данных (Ai) и записывается на оба/несколько дисков одновременно.
RAID 1 (Mirroring — «зеркалирование»).
Обеспечивает приемлемую скорость записи и выигрыш по скорости чтения за счёт распараллеливания запросов.
Имеет высокую надёжность — работает до тех пор, пока функционирует хотя бы один диск в массиве.
А по вашій формулі виходить що маючи "ВІНТ" на 500 GB 250 ми втрачаємо бо так написав виробник.
Якщо відключити RAID то ви побачити всі 500 GB

И где здесь ответ про разность в объемах?

Все дело в том, что существуют фактические гигабайты и так называемые маркетинговые.

Фактическая емкость измеряется так:
1 Гб = 1024 Мб
1 Мб = 1024 Кб
1 Кб = 1024 байт

Но маркетинговые отделы производители устройств хранения информации решили для себя более удобным считать каждый гигабайт как 1000 мегабайт и т.д. Таким образом, если на корпусе жесткого диска будет написано, например, 160 Гб, фактическая емкость составит 149 Гб. Этот "правильный" объем и будет показывать операционная система. В то же время BIOS многих материнских плат почему-то показывает "маркетинговый" объем - пусть это вас не вводит в заблуждение.
Ответ взят с http://www.itc.ua/forum/showthread.php?t=4828

53

@leX написал(а):

И где здесь ответ про разность в объемах?

Я так бачу що ви не зрозуміли суть запитвання пана "Купріянов Ю.В." який запитрував що по паспорту повинно бути 2 вінчестери по 250 Gb (так воно і є) а ОС бачить лишень 215.
Чому 215, а не 250 ви детально всім роз"яснили. А я дав відповідь чому 215 а не 500 (тому встановлені як RAID).

@leX написал(а):

Ну, lynx-ом я пользовался, а начинал вообще с RT11SJ, и что?

А у ваших здібностях не сумніваюсь це так було сказано до слова  :cool:

Отредактировано Анака В В (2008-10-08 12:32:13)

54

Доброго дня всім! Дякую Анаці В.В. за відповіді на мої запитання. Але всеж таки якою скористатися програмою для розбивки на логічні диски під Windows 2003 Server, тому що на мою думку працювати лише з одним диском С на 232Gb незручно і нерозумно.

55

Купріянов Ю.В. написал(а):

Доброго дня всім! Дякую Анаці В.В. за відповіді на мої запитання. Але всеж таки якою скористатися програмою для розбивки на логічні диски під Windows 2003 Server, тому що на мою думку працювати лише з одним диском С на 232Gb незручно і нерозумно.

Попробуйте Partition Manager 9.0 Server

Partition Manager позволяет увеличить производительность сервера с помощью инструментов управления дисками и их разделами. Продукт выполняет широкий спектр функций: изменение размеров разделов без потери данных, копирование разделов на запасной диск, решение проблем с загрузкой системы, восстановление разделов и другие сложные операции. Partition Manager позволит сократить время простоя сервера и обслуживать его согласно Вашему собственному расписанию.

http://www.paragon.ru/corporate/pm-serv … ments.html

56

Acronis Disk Director Server

http://www.acronis.ru/enterprise/produc … faq.html#3

57

Якщо хтось пробував налаштовувати USB-модем UM150 або аналогічний під Убунту, то прошу поділитися враженнями.  Інфа про налаштування у мене є лише з англомовних форумів і дана модель не має драйверів під Лінукс. Модем буде десь на наступному тижні, тобі шишок набити ще не встиг.

58

На скільки мені відомо, то тут необхідно працювати руками, тобто драйверів не потрібно, а лише прошивка під чіп та правка відповідних файлів. можливо допоможе матеріал
http://opensource.aaanet.ru/2008/01/12/ … in-ubuntu/


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Обслуговування комп'ютерів » Клуб користувачів нових комплектів від Інком