Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Конкурси » Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій


Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

Сообщений 1 страница 30 из 51

1

14 листопада я з районною командою учасників їдем на цей конкурс. Конкурс проводиться в 3-х номінаціях: "Офіс", "Програмування", "Веб дизайн". Пробував дізнатись про конкурс більше ніж сказано в положенні, але нічого не знайшов. Може хтось поділиться інформацією, зокрема хотілося б побачити приклади завдань які будуть даватись учасникам, щоб точніше знати до чого їх готувати

2

Jaxx написал(а):

14 листопада

Це очепятка?  ;) грудня, напевно? якщо так, то де реєструватись на конкурс? чи вже пізно?

3

Справді 14 грудня  :) , трохи помилився. Про реєстрацію не знаю, направили нас на конкурс не з методкабінету, а з районного будинку школяра осьПоложення про конкурс, щоправда воно з минулого конкурсу. А в новому положенні є деякі зміни. До речі там є і приклади робіт в номінації Веб-Дизайн. Є деякі питання які хотілося б уточнити.

Отредактировано Jaxx (2007-11-30 10:42:12)

4

Питання які хотілося б уточнити :
1. Де можна побачити приклади завдань номінацій "Офіс" і "Програмування",завдання номінації "Веб дизайн" на вищевказаному сайті можна подивитись?
2. Номінація "Веб дизайн" графічні зображення і текст для використання на сайті будуть надаватися учасникам організаторами, чи їх можна заготовити і взяти з собою?

5

Jaxx написал(а):

...приклади завдань номінацій "Офіс..."

Спробуй пошукати в на Дніпропетровській олімпіаді по офісу. Нажаль адреси не пам’ятаю :(

6

Такий конкурс проходив на рівні м. Хмельницького, завдадання можу дати, але його складали ми самі як вважали за потрібне. А які насправді мають бути завдання нікому не відомо.

7

Буду дуже вдячний за завдання, поки що уявлення про них в мене досить туманне. І якщо можна уточнити про номінація "Веб дизайн" графічні зображення і текст для використання на сайті як я зрозумів будуть даватись організаторами одні всім учасникам, і можливо буде зразок готового сайту?

8

Куліковський Олександр написал(а):

завдадання можу дати, але його складали ми самі

Буду дуже вдячний хоч за примірні завдання, поки що уявлення про них в мене досить туманне. І якщо можна уточнити про номінація "Веб дизайн" графічні зображення і текст для використання на сайті як я зрозумів будуть даватись організаторами одні всім учасникам, і можливо буде зразок готового сайту?

9

Програмування - скласти програму типу "черепашка" як в ЛогоМирах.
Веб - сайти про місто, текст і малюнки давали журі.
Офіс - створення документів у всіх офіс-програмах (word, ecxel, access, powerpoint)

А тепер треба дітей привчити за 2 тижня до Office 2007, бо на місті частина працювали на 2007

10

Office 2007 навіть зблизька не бачив. Великі відмінності від 2003?

11

Стандартне вікно Word 2007

12

Excel 2007

13

Access 2007

14

Power Point 2007

15

Буду сподіватись що офіс є офіс і учні зможуть розібратись.

16

І взагалі, як можна говорити про проведення конкурсу, коли немає критеріїв для програм, середовищ і т.ін. Будуть ті самі граблі, як на заочці із середовищами (або це змагання проводиться для "галочки").

17

Необхідні відповідні критерії. На Всеукраїнському рівні даний конкурс проводиться вже не перший рік і там є чіткі критерії і відповідна підготовка. (був присутній на конкурсі у 2005 р. в м.Дніпропетровськ). А от обласний конкурс напевне проводиться вперше... Про офіс 2007 це напевне "жарт". По перше, щоб проводити змагання в даному середовищі необхідно, щоб в переважній більшості учасників воно було присутнє у ліцензованому вигляді дане середовище та було наявне  і в організаторів?

Отредактировано badm (2007-12-05 09:19:38)

18

badm написал(а):

Про офіс 2007 це напевне "жарт".

Я жартую тільки в спеціальній темі на форумі. Там де буде проводитись цей конкурс, стоїть Office 2007 ліцензійний.

Igor Sirenky написал(а):

(або це змагання проводиться для "галочки").

100%

19

Ну якщо вже конкурс для галочки, то що говорити про учасників, їх з районів теж для галочки направлять як нас наприклад, раніше могли б попередити, більше часу було б на підготовку.  Мали б по ідеї бути попередньо і районні конкурси...

20

Мужики не партеся. Це ж конкурс Будинків творчості - хай в них голова болить.
В нас в районі прийняли на ставку в школу від будинку творчості людину, але чомусь переклали всі заботи на нас вчителів інформатики. Цікаво!?

21

Дозвольте трішечки пояснити. Директором обласного центру технічної творчості стала нова людина Гончарук Григорій Макарович. Почалася робота, яка в інших областях давно проводиться. Оскільки у більшості районів будинки творчості, будинки школяра з питань програмування, веб-дизайну та ін. практично не працюють (за окремими виключеннями), то Р(М)МК звернулося (я так догадуюся) до шкіл. Галочка тут ні до чого. Треба в районах і містах реально розвивати позашкільну освіту.

22

Звісно треба розвивати позашкільну освіту, от тільки розвивати її в даному випадку доводиться чомусь в школах.

23

Згоден, що треба розвивати, але мені здається, не за рахунок вчителя інформатики в школі.
Для розвитку позашкільної освіти потрібні кошти на:
- комп'ютерні класи в Будинках творчості школяра,
- кадри,
- зарплата кадрам і т.ін.

Отредактировано Igor Sirenky (2007-12-07 11:27:27)

24

Отже, цю читаючи цю тему зрозумів, що проблема позашкільної освіти в Будинках творчості існує не лише в одному районі.
Діло в тому, що з даної ситуації, на мою думку, також є хай маленький і незначний, але вихід:
1. Немає НКК в Будинках творчості - заключити договір про використання НКК на базі якоїсь школи.
2.Кадри ?- я думаю, що вчитель, який відповідає за цей НКК погодивсяб на додаткову зарплату  :D
Таким чином охопити багатьох дітей звичайно неможливо, але 10-15 прийдуть і будуть займатися

25

Не переживайте, поміняли точки проведення конкурсу офіс буде 2003.

26

Наскільки я зрозумів, конкурс не має свого сайту на якому можна було б дізнатись результати. Можливо хтось з учасників форуму які задіяні в конкурсі (якщо такі є) подав тут таку інформацію по закінченню конкурса. Тому що можливо не буде можливості чекати підсумків на місці ...

27

Ось конкурс і пройшов... результати будуть завтра. Але якщо чесно,мені байдуже які місця посіли мої учні. Цей конкурс аж ніяк не схожий на обласний... Я нічого поки що не скажу про завдання, про суддів, скажу одне: організація конкурсу на "2" бали однозначно. Таке враження що він взагалі нікому не був потрібен. Більше на такі конкурси я своїх учнів не пущу нізащо.

28

Організація ніяка, на програмування скласти графічний редактор, а крім FreePascal більше ніякого середовища не стояло (я говорю про саму станцію). Діти незнали навіть приблизно, що буде на конкурсі. В програмі проведення було написано обід, вечера і сніданок - цікаво де вони поділись. Якщо я далі буду продовжувати, то адмін форуму мене видалить.

29

Jaxx написал(а):

Більше на такі конкурси я своїх учнів не пущу нізащо.

А як передбачити, що конкурс буде саме "ТАКИМ"? Мій учень не отримав MS Visual Basic 2005 ЕЕ і тому не зміг повноцінно взяти участь у конкурсі. А це середовище було в обіцяному переліку першим...

30

Отже, конкурс відбувся. Багато вчителів привозили учнів. Прошу поділитися враженнями, пропонувати конструктивні пропозиції і тим самим допомогти організаторам врахувати всі недоліки (вже видно, що вони були) на наступний рік. Працівників Центру також запрошую до розмови (така домовленість була з директором Центру). Тут же можна і розповісти про переможців.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Конкурси » Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій