Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Методичний розділ » Обласний факультатив з програмування


Обласний факультатив з програмування

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Запрошую керівників філій обласного факультативу тут обговорювати питання, які виникають під час роботи.

2

Для того, щоб заблокувати всякого роду рекламу використовуйте браузер Mozilla Firefox та встановіть програму Adblock Plus. Реклама, яка є на безкоштовних серверах, не буде Вам заважати.

3

Сішників запрошую до обговорення проблем першого блоку.

4

І все-таки, як правильно зареєструвати учнів у контестері? Напишіть, будь-ласка, простий алгоритм реєстрації учнів.

5

Як потрібно зареєструвати дітей у контестері. Зрозуміло, що потрібно вводити їх логін який є у таблиці, а пароль який?
Сьогодні провела перший урок з факультативу дітям сподобалось. Проте з контестером невийшло.

Отредактировано Marisha (2010-09-15 22:38:42)

6

Sirenkyi написал(а):

І все-таки, як правильно зареєструвати учнів у контестері? Напишіть, будь-ласка, простий алгоритм реєстрації учнів.

Marisha написал(а):

Проте з контестером невийшло.

Вже є Правила, де описано як реєструватися. Реєстрація відкрита тільки у середу (15 год.-18 год.) і суботу (9 год. - 12 год.).

7

Marisha написал(а):

Як потрібно зареєструвати дітей у контестері. Зрозуміло, що потрібно вводити їх логін який є у таблиці, а пароль який?

Прошу Зубика Віталія Віталійовича прокоментувати запитання.

8

В.Ребрина написал(а):

Marisha написал(а):

    Як потрібно зареєструвати дітей у контестері. Зрозуміло, що потрібно вводити їх логін який є у таблиці, а пароль який?

Прошу Зубика Віталія Віталійовича прокоментувати запитання.

коментую )

Реєстрація зараз вільна і уже ніхто не буде вводити логіни з таблиці - так сталося, що я не міг здійснити реєстрацію так, як планував.
Тепер все щодо реєстрації написано на сайті факультативу.

9

Не вдається працювати з контестером.
Викидає помилка з'єднання, файл не знайдено.

10

Скажіть, будь ласка, яким чином можна отримати програму (планування занять) факультативу? не можу її скачати, лае хочу працювати з учнями за даною програмою.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Методичний розділ » Обласний факультатив з програмування