Методичне об'єднання вчителів інформатики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Конкурси » Конкурс на кращий навчальний проект за програмою Intel


Конкурс на кращий навчальний проект за програмою Intel

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Нагадуємо, що відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО продовжується конкурс на кращий навчальний проект за програмою "Intel(R) Навчання для майбутнього".

Отредактировано Dana (2007-05-14 11:06:10)

2

Прошу, хто ще не довіз проекти на конкурс, довозити в к. 122 Будинку освіти

3

Будь-ласка, розкажіть більше про даний конкурс: вимоги, терміни тощо...заохочення переможцям?

4

Скажіть ,будь-ласка , цей конкурс буде проводитись лише  один раз чи будуть наступні конкурси?
якщо буде подальше втілення такого конкурсу то потрібно було б ще раз нагадати вимоги і терміни проведення.

5

7 червня відбудеться засідання журі і підведення результатів конкурсу.
Реєстрація журі в к. 122 Будинку освіти (5-й поверх).

6

Засідання журі відбулося. Прошу виставити результати.

7

П Р О Т О К О Л   № 1
засідання членів журі
конкурсу на кращий навчальний проект
за програмою "Intel® Навчання для майбутнього"
від 7 червня 2007 р.

Присутні: Мороз О.О., голова журі; Сірман Б.О., секретар журі;
члени журі: Грубіян Л.В., Гудзь В.В., Максименко В.А., Ратушняк С.П., Сологуб О.С.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Розгляд заявок на участь у конкурсі.
2. Перегляд та оцінювання матеріалів конкурсу.
3. Розгляд заявки Говорушка В.П.
4. Підбиття підсумків.

Слухали:

З першого питання:
Сірман Б.О. В конкурсі прийняли участь представники 12 районів (Красилівський, Білогірський, Новоушицький, Чемеровецький, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Славутський, Полонський, Ізяславський, Волочиський, Городоцький, Теофіпольський) і міста Нетішина.
Було подано 51 проект з різних навчальних предметів.

З другого питання:
Мороза О.О.
Була розглянуті матеріали Говорушка В.П.: заява, подання, портфоліо районного тренера програми "Intel® Навчання для майбутнього" про надання статусу регіонального тренера.
Висновок: матеріали Говорушка В.П. визнати такими, що відповідають вимогам програми; присвоїти Говорушку В.П. статус регіонального тренера програми "Intel® Навчання для майбутнього".

Були переглянуті всі проекти. Кожний з проектів був по-своєму цікавий і змістовний. Журі намагалось відмічати ті проекти, які були реалізовані в навчально-виховному процесі і в яких було видно реальну роботу учнів.
Варто зазначити, що оформлення робіт на конкурс у більшості випадків залишає бажати кращого. Так, зокрема, тільки в роботах Гвардійського НВК Хмельницького району вимоги були дотримані повністю. Решта матеріалів, які надійшли на конкурс, були у вигляді портфоліо проектів, розроблених учителями на тренінгах за програмою "Intel® Навчання для майбутнього".

З третього питання:
Грубіян Л.В.
ЛАУРЕАТАМИ КОНКУРСУ СТАЛИ ТАКІ ПРОЕКТИ:
– "Новорічна ялинка" Задорожної Галини Борисівни (Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" Хмельницького р-ну);
– "Українські Карпати" Данилюк Тетяни Іванівни (Більська ЗОШ
І-ІІІ ст. Чемеровецького р-ну);
– "Етика. Моя сім’я" Кондратенко Лесі Володимирівни (Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" Хмельницького р-ну);
– "Як я можу змінити своє життя" Грицик Олени (НВК
м. Нетішина);
– "Подорож до країни майстрів" Стецюка Юрія Олександровича (Будинок творчості м. Нетішина);
– "Подорож від Гамбурга до Мюнхена" Куліковської Юлії Степанівни (Гаврилівська ЗОШ Теофіпольського р-ну);
– "Ти, грибочку із ліска, стрибай до мого козубка" Шевчука Олександра Володимировича (Гаврилівська ЗОШ Теофіпольського
р-ну).

Голова журі - О.О. Мороз
Секретар журі - Б.О. Сірман
Члени журі - Л.В. Грубіян, В.В. Гудзь, В.А. Максименко, С.П. Ратушняк, О.С. Сологуб

Отредактировано Dana (2007-06-26 11:00:59)


Вы здесь » Методичне об'єднання вчителів інформатики » Конкурси » Конкурс на кращий навчальний проект за програмою Intel